FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Výška [cm]
Šírka (cm)
Hĺbka (cm)
Hrúbka (cm)
Poťahová látka
Farba
viac
Kolekcia
viac
Farba korpusu
viac
Šírka zostavy [cm]
Typ sortimentu
viac
Dĺžka [cm]
Priestor na spanie (cm)
viac
Možnosť spania
Orientácia
Úložný priestor
Druh
Povrchová úprava dvierok
Farba dvierok
viac
Možnosť osvetlenia
Typ
Rozmer
Kontajner na posteľnú bielizeň
Nnastaviteľný podhlavník
Nastaviteľné operadlo
Nastaviteľná lakťová opierka
Náplň sedenia
Pouf v súprave
Skladací
Modulový nábytok
Spôsob rozloženia
Typ rohu
Farba dvierok
viac
Dvere
Počet dverí
Doplnková výbava
Tvar
Zrkadlo
Hĺbka skrinky (cm)
Šírka skrinky (cm)
Výška skrinky (cm)
Zostava

Nábytok

1    3  4  5    140
Komoda Denver DX2 D. S./CAP

Komoda Denver DX2 D. S./CAP

145,00 EUR / ks
Obývacia stena Salsa dub sonoma

Obývacia stena Salsa dub sonoma

128,00 EUR / ks
Novinka
Skriňa Asturia dub lefkas sonoma

Skriňa Asturia dub lefkas sonoma

155,00 EUR / ks 215,00 EUR / ks
Akcia
Rohová sedacia súprava Margot l inari 96

Rohová sedacia súprava Margot l inari 96

379,00 EUR / ks 459,00 EUR / ks
Akcia
Novinka
Rohová sedacia súprava Polo L Porto35 + Porto61

Rohová sedacia súprava Polo L Porto35 + Porto61...

519,00 EUR / ks 619,00 EUR / ks
Akcia
Predsieňový nábytok Mezo

Predsieňový nábytok Mezo

159,00 EUR / ks
Mobi Mo-5 Regál

Mobi Mo-5 Regál

78,00 EUR / ks
MOBI MO-7 REGÁL

MOBI MO-7 REGÁL

74,00 EUR / ks
MOBI MO-13 POLIČKA

MOBI MO-13 POLIČKA

41,00 EUR / ks
Obývacia stena Alvaro LED dub

Obývacia stena Alvaro LED dub

239,00 EUR / ks 279,00 EUR / ks
Akcia
1    3  4  5    140

Vybrať nábytok pre obývaciu izbu, kuchyňu, spálňu alebo detskú izbu môže byť veľmi ťažké. Každý z členov domácnosti má vlastnú predstavu o dizajne interiéru a špecifických individuálnych potrebách. Dobre zariadený dom je ten, v ktorom sa každý užívateľ cíti dobre, má svoje vlastné miesto a spoločný priestor je funkčný a pozýva na trávenie času spoločne.

Chcete zariadiť dom podľa najnovších trendov, ale neviete, čo je módne teraz? Alebo možno je výber správneho vybavenia taký veľký, že sa v ňom stratíš? Využite rady, pozrite sa na Inšpiráciu! Nájdete tu nápady na štýlové a módne usporiadanie s použitím produktov dostupných v našom obchode.

Merkury Market, vzhľadom na rôzne potreby zákazníkov a rôzne funkcie miestností v domácnosti, rozdelil sortiment internetového obchodu podľa funkcie.

Nábytok pre kuchyňu a jedáleň vybavenie potrebné na chod kuchyne a jedálne. Okrem Nábytok do kuchyne a jedálne - online Merkury Marketkompletov kuchynského nábytku, kuchynských stoličiek alebo stolov a stoličiek nájdete aj kuchynské dosky, keramické panely s dekoratívnymi kuchynskými motívmi alebo barové stoličky. Nábytkové a dekoratívne prvky predstavujú rôzne štýly interiéru: od modernej po tradičnejšie. Milovníci avantgardnej, rustikálnej a provensálskej kuchyne ľahkonájdu zariadenie vhodné pre seba, z hľadiska ceny aj kvality.

Nábytok do kúpeľne obsahuje návrhy na hotové súpravy kúpeľňového nábytku, ale aj isamostatný kúpeľňový nábytok. Umožňuje vám nastaviť nábytok podľa veľkosti kúpeľne a individuálnych potrieb používateľov. V tejto kategórii nájdete aj veľký výber kúpeľňových zrkadiel, bez ktorých je ťažké si predstaviť túto miestnosť.

Nábytok do obývačky - online Merkury Market

Obývacia izba je veľmi bohatá a rozsiahla kategória. Pri usporiadaní obývacej miestnosti alebo obývacej izby môžete použiť hotové obývacie steny alebo samostatnú ponuku rôznych skriniek, komôd, skríň, vitrín, sedačiek, rohových sedačiek alebo pohoviek. Výber správneho vybavenia závisí od množstva priestoru, ktorý máme, a od mnohých funkcií, ktoré musí splniť obývacia izba alebo hala. Nezabudli sme na pohovky a rozkladacie pohovky s funkciou spania, stolíky rôznych veľkostí a stoličky, ktoré je možné zakúpiť aj jednotlivo. To umožňuje prispôsobiť zariadenie individuálnym potrebám spojeným s používaním obývacej izby ahaly.

Obývacia izba je nielen v rôznych štýloch, ale aj v mnohých farebných prevedeniach.

Nábytok do spálne ponúka veľký výber postelí, matracov a nočných stolíkov. K dispozícii je tiež atraktívna ponuka skríň - všetko, čo potrebujete na zaistenie komfortu a poriadku na jednom z najdôležitejších miest v dome.

Kancelársky nábytok pozostáva z kancelárskych stoličiek a kresiel, širokého sortimentu stolov a prídavných zariadení vo forme regálov a kancelárskych regálov. Prvok, ktorý stojí za to venovať pozornosť, sú rohové stoly, čo umožňuje maximálne využitie priestoru a veľmi pohodlné použitie.

Nábytok do chodby je predovšetkým predsieňový nábytok ako je skriňa so zrkadlom, miesto pre skladovanie topánok a miesto na zavesenie vrchného odevu. Ďalej sa tu nachádzajú rozne skrinyk, botníky, vešiaky a vešiakové steny so zrkadlom.

Nábytok pre detskú izbu je ponuka adresovaná najmladším, ale aj pre teenagerov. Mnohé návrhy na regály alebo pohovky majú moderný dizajn, ktorý bude pracovať aj v miestnostiach pre dospelých.

Pre tých, ktorí hľadajú konkrétne typy nábytku, sme pripravili kategórie: čalúnený nábytok a tvrdý nábytok. Táto jednoduchá divízia umožňuje rýchlo nájsť nábytok, ktorý hľadáte.

 

Vytváranie snov o perfektnej domácnosti s Merkury Marketom také jednoduché. Pozrite si ponuku online obchodu.