FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Poťahová látka
Hĺbka (cm)
Výška [cm]
Farba
viac
Šírka (cm)
Možnosť spania
Nnastaviteľný podhlavník
Nastaviteľné operadlo
Nastaviteľná lakťová opierka
Orientácia
Úložný priestor

Čalúnený nábytok

1    3  4  5    25
Rohová sedacia súprava Bono Berlin 03 + Madryt 128 G1

Rohová sedacia súprava Bono Berlin 03 + Madryt 128 G1

299,00 EUR / ks 399,00 EUR / ks
Akcia
Rohová sedacia súprava Margot l inari 96

Rohová sedacia súprava Margot l inari 96

389,00 EUR / ks 459,00 EUR / ks
Akcia
Novinka
Pohovka Tango Malmo 90 dr. natural SZ

Pohovka Tango Malmo 90 dr. natural SZ

209,00 EUR / ks 239,00 EUR / ks
Akcia
Rohová sedacia súprava Savio Alfa 17

Rohová sedacia súprava Savio Alfa 17

729,00 EUR / ks 969,00 EUR / ks
Akcia
1    3  4  5    25

Niečo pohodlné pre každého  Čalúnený nábytok - online Merkury Market

Čalúnený nábytok je všadeprítomný a nenahraditeľný prvok dekorácie našich domovov. Či už je to útulná pohovka alebo rohová súprava, sedačka je ústredným bodom našej obývačky. Izba pre hostí nemôže byť v žiadnom prípade bez pohovky, gauča alebo rozkladacej pohovky s funkciou spánku. Veľké kreslo umiestnené v pohodlí spálne alebo vedľa knižnice vám umožní pohodlne čítať.

Preto je najdôležitejšie pri výbere nábytku trpezlivosť. Vaša voľba by sa mala zvážiť. Venujte pozornosť nielen cene, ale predovšetkým kvalite spracovania a dokončovania.

Nábytok dobre zamerajte

Veľkosť priestoru a tvar priestoru sú veľmi dôležitými faktormi, ktoré určujú výber správneho nábytku. Postavte sa do priestoru a dôkladne popremýšlajte nad tým, koľko plochy môžete venovať novému nábytku. Toto meranie sa môže vykonať pomocou štandardného metra. Je tiež potrebné mať na pamäti veľkosť miestnosti a iného nábytku. Nábytok by nemal byť preťažený, brániť komunikácii, sťažiť pohyb po miestnosti. Nemôže tiež spôsobiť pocit napätia.

Dokonalá zhoda

Čalúnený nábytok by mal byť v súlade s celým bytom - môže byť zmiernený, pútavý, klasický alebo moderný, s chrómovými prvkami, alebo drevený.

Ako vybrať čalúnený nábytok práve pre náš priestor?

Každý kupujúci by mal brať do úvahy niekoľko všeobecných princípov. Tým hlavným je priestor, do ktorého chce čalúnený nábytok umiestniť. Inak bude vyzerať rohová zostava pôdorysného rozmeru 2,5 x 3,5 metra vo vstupnej hale rodinnej vily a inak v obývacej izbe panelákového domu. Ďalej je potom treba prihliadať k celkovému farebnému ladenie interiéru, k osvetlenie, k rozmiestnenie okien a dverí. Pre lepšiu predstavu vám dnes v niektorých predajniach zadarmo vytvoria počítačový model umiestnenie vybrané sedačky vo vašom interiéri.

Výrobcovia čalúneného nábytku spĺňajú svoje potreby. Mnoho modelov nábytku pre voľný čas je k dispozícii v desiatkach farieb a čalúnených materiálov. Takže si môžete vytvoriť vlastný kus nábytku, ktorý sa zmestí do vášho interiéru. Za týmto účelom stojí za to navštíviť obchod Merkury Market, kde si môžete zo širokej škály šablón vybrať typ materiálu, ktorý najlepšie vyhovuje nášmu vkusu.