FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Výška [cm]
Šírka (cm)
Hĺbka (cm)
Typ sortimentu
Kolekcia
viac
Farba
viac
Poťahová látka
Farba korpusu
viac
Farba dvierok
viac
Dvere
Počet dverí
Doplnková výbava
Tvar
Zrkadlo

Nábytok do predsiene

1    3  4  5    9
Predsieňový nábytok Otis dub sonoma

Predsieňový nábytok Otis dub sonoma

134,00 EUR / ks 139,00 EUR / ks
Akcia
Predsieňový nábytok Mezo

Predsieňový nábytok Mezo

149,00 EUR / ks 159,00 EUR / ks
Akcia
Komoda 93 4s Biela/Craft

Komoda 93 4s Biela/Craft

99,00 EUR / ks
Vešiak 3koł. Vešiak

Vešiak 3koł. Vešiak

1,49 EUR / ks
Skriňa Stella dub sonoma

Skriňa Stella dub sonoma

144,00 EUR / ks
Novinka
1    3  4  5    9

Nábytok do predsiene – vizitka domácnosti

Aby bola chodba vizitkou domácnosti, mala by byť dobre organizovaná. Preto by mala byť funkčná, pekná, originálna a štylistický vhodná pre zvyšok bytu. Dokonca aj malá chodba môže byť usporiadaná tak, aby potešila hneď po vstupe do bytu. Nábytok do predsiene môže mať odvážny tvar a farbu ako tie, ktoré dávame do obývačky. Výrazné akcenty sa môžu objaviť aj na stenách, v podobe vzorovaných tapiet, stenových panelov alebo dekoratívnych kameňov na jednej zo stien.

Vybavenie haly

V každej hale by mal byť vešiak na oblečenie. V malom priestore je najlepšie nainštalovať nástenný vešiak, čím sa ušetrí cenný priestor. Vo väčšej chodbe môžeme umiestniť stojací vešiak, ktorý bude slúžiť ako zaujímavá a praktická výzdoba.

Dôležitým prvkom je tiež skriňa, ktorá by mala mať čo najviac praktických odkladacích priestorov. Ak na to nemáte priestor, funkcia úložného priestoru môže byť zabezpečená zásuvkou alebo policou pod stropom, na ktorej môžeme umiestniť koše a dekoračné skladovacie boxy.

Užitočným nábytkom na chodbe je botník, ktorý v malých priestoroch môže slúžiť ako sedadlo. Dekoratívnym prvkom chodby môže byť originálna lavička mäkká taburetka, ktorá poskytne útulný charakter. Ďalej to môže byť aj veľké zrkadlo v nádhernom ráme, ktoré opticky zväčší priestor. Ak nemáte nápad na zariadenie chodby, môže byť dobrou voľbou návšteva predajne Merkury Market, kde nájdete široký výber nábytku do predsiene.

Vo veľkom množstve prípadov sa v predsieni nenachádza okno. Preto dbajte na osvetlenie miestnosti. Svetlo sa väčšinou pripevňuje na strop. Doplnková svetlá môžu byť na stenách, alebo v podobe stojacej lampy. Ak je predsieň od ostatných izieb oddelenie dverami, je dobré, aby boli presklené a prepúšťali tak svetlo z okolitých miestností.

Nezabúdajte ani na dôležitosť osvetlenia. Nemal by to byť a len jeden luster. Nič v tomto osvetlení nevyzerá dobre. Vhodnou voľbou je zrkadlo s osvetlením alebo malá lampa umiestnená na komode, skrinke alebo botníku. V chodbách je vhodné aj osvetlenie LED pásmi.