FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Výška [cm]
Šírka (cm)
Typ sortimentu
Kolekcia
viac

Konferenčné stolíky s úložným priestorom

1  2  3  4  5    
Konferenčný stôl Focus

Konferenčný stôl Focus

55,00 EUR / ks
Novinka
Stolík Link dub sonoma

Stolík Link dub sonoma

79,00 EUR / ks
Stolík Aga gaštan/wenge

Stolík Aga gaštan/wenge

29,00 EUR / ks
Konferenčný stolík Mercedes dr. 22-25

Konferenčný stolík Mercedes dr. 22-25

219,00 EUR / ks 239,00 EUR / ks
Akcia
1  2  3  4  5    

Konferenčné stolíky s úložným priestorom

Konferenčné stolíky s úložným priestorom sú funkčným a dekoratívnym prvkom dekorácie v obývačke, preto musí byť odolný voči poškodeniu a poškriabaniu a súčasne musí byť jeho dizajn a farby harmonizované s iným nábytkom v obývacej izbe. Keď hľadáte dokonalý stolík do obývacej izby, stojí za to navštíviť obchod Merkury Market, kde nájdete široký výber stolíkov rôznych tvarov a materiálov, z ktorých boli vyrobené.

Konferenčné stolíky s úložným priestorom ako si vybrať?

 

Konferenčné stolíky s úložným priestorom majú obyčajne obdĺžnikový, štvorcový, okrúhly alebo oválny tvar. Aký tvar si vyberať, závisí od našej chuti, ale aj od priestoru, ktorý máme k dispozícii a od nábytku. To však neznamená, že nábytok a stolík musia byť charakterizované rovnakou štylistickou líniou. Môžeme si vybrať stolík v klasickom tvare, alebo aj kus nábytku so sofistikovanejším tvarom. Okrúhly tvar stolíka bude fungovať v malej obývacej izbe alebo môže slúžiť ako pomocný stôl. Vo veľkej obývacej izbe a k veľkej pohovke je lepšie vybrať obdĺžnikový tvar alebo niekoľko menších okrúhlych alebo štvorcových stolov, aby ste si mohli odložiť svoj pohár alebo noviny odkiaľkoľvek na pohovke. Ak je niektorý z rodinných príslušníkov malým dieťaťom, je dobré vybrať model so zaoblenými tvarmi pre bezpečnosť.

Konferenčné stolíky s úložným priestorom - online Merkury Market

Drevo alebo sklo?

Rovnako dôležité je, z akého materiálu je stolík vyrobený. Najčastejšie sa stretávame s drevenými, drevotrieskovými a sklenenými stolíkmi. Obľúbené sú aj kombinácie materiálov ako drevo s kovom, so sklom alebo s prírodnou kožou.

Drevené konferenčné stolíky s úložným priestorom sú vhodné v minimalistických a tradičných interiéroch. Mnohé modely vyrobené z dreva dávajú možnosť rozšíriť stôl alebo zvýšiť jeho výšku, čo znamená, že môžu slúžiť aj ako plnohodnotný stôl.

Sklenené konferenčné stolíky s úložným priestorom zdôrazňujú moderný interiérový dizajn a zároveň vytvárajú dojem jemného a elegantného nábytku. Sú zvyčajne veľmi ľahké, takže ich môžeme ľahko presúvať. Sklo bohužiaľ nie je veľmi odolné voči poškriabaniu alebo rozbitiu a škody sú väčšinou fatálne.