FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Druh
Hĺbka (cm)
Šírka (cm)
Povrchová úprava dvierok
Farba korpusu
Farba dvierok
Možnosť osvetlenia
Výška [cm]
Typ

Obývacie steny

Obývacia stena Salsa dub sonoma

Obývacia stena Salsa dub sonoma

128,00 EUR / ks
Novinka
Obývacia stena Majorka D.Kraft/S. Andersen

Obývacia stena Majorka D.Kraft/S. Andersen

229,00 EUR / ks 274,00 EUR / ks
Akcia
Obývacia stena Blues biela

Obývacia stena Blues biela

139,00 EUR / ks
Obývacia stena Blues Beton

Obývacia stena Blues Beton

139,00 EUR / ks
Obývacia stena Madryt

Obývacia stena Madryt

484,00 EUR / ks
Obývacia stena Roma

Obývacia stena Roma

349,00 EUR / ks
Obývacia stena Arizona

Obývacia stena Arizona...

299,00 EUR / ks

Nový pohľad na obývacie steny

Dnešné  obývacie steny sú účinné, ľahké a užitočné. Môžu byť moderné, ale rovnako tradičné, to všetko závisí od nášho konceptu. Systémový nábytok je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa starajú o jednotnú výzdobu obývacej izby. Nákupom steny získate zostavu ktorá môže obsahovať: rôzne komody, TV skrinku, vitrínu alebo regál, police a skrine. Ak sa naša obývacia izba má používať nielen ako obývacia izba, ale aj ako miesto na uloženie rôznych predmetov, obývacia stena sa hodí oveľa viac ako samostatné rôzne skrinky a zároveň dobre vyzerá. V našej ponuke nájdete drahšie obývacie steny z masívu, ale aj lacné obývacie steny pre nenáročných. Neprehliadnite akciové ceny. Ponúkame vám pekné a štýlové obývacie steny.

Obývacie steny-online Merkury MarketFunkčnosť systémového nábytku

Najdôležitejšia vec, ktorú je potrebné zvážiť pred rozhodnutím o kúpe obývacej steny je funkčnosť. Stojí za to pýtať sa, koľko úložného priestoru je pre nás potrebná? A dali by sme prednosť dobre vybudovanému modelu so skrytými odkladacími priehradkami alebo obývacou stenou so zasklenou a otvorenou poličkou? Premýšľaním o tejto problematike v štádiu vyhľadávania nás ochráni pred nákupom obývacej steny, ktorá sa ukáže byť príliš malá pre vaše potreby.

Povrchová úprava obývacej steny

Aký povrch a farby budú najviac vyhovovať nášmu interiéru? Má to byť moderný alebo tradičnejší model? To sú len niektoré z otázok, ktoré potrebujeme odpovedať výberom obývacej steny. Rozhodnutie sa môže ukázať jednoduchšie, ak navštívite obchod Merkury Market, kde nájdete širokú škálu modelov dostupných v rôznych farebných možnostiach.

Ak hľadáte nábytok pre malú obývaciu izbu a chcete vizuálne zväčšiť priestor, stojí za výber nábytok biely alebo v odtieňoch bielej. Ľahké sklenené police a zasklenie dodajú ľahkosť.

Stena v drevenej farbe, bez ohľadu na charakter miestnosti, robí interiér útulnejším. Ak chcete izolovať klíma v miestnostiach, môžete si vybrať z masívneho dreva alebo dyhy. Drevo vyzerá dobre v moderných aj klasických úpravách.