FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Šírka (cm)
Výška (cm)
Farba korpusu
Hĺbka (cm)
Farba dvierok

Obývacie steny

Obývacia stena Mistral dub sonoma

Obývacia stena Mistral dub sonoma

199,00 EUR / ks 235,00 EUR / ks
Akcia
Obývacia stena Salsa dub sonoma

Obývacia stena Salsa dub sonoma

128,00 EUR / ks
Novinka
Obývacia stena  Tango San Remo tmavá

Obývacia stena Tango San Remo tmavá

129,00 EUR / ks 143,00 EUR / ks
Akcia
Obývacia stena Alvaro LED dub

Obývacia stena Alvaro LED dub

239,00 EUR / ks 279,00 EUR / ks
Akcia
Obývacia stena Majorka D.Kraft/S. Andersen

Obývacia stena Majorka D.Kraft/S. Andersen

229,00 EUR / ks 274,00 EUR / ks
Akcia
Obývacia stena Blues biela

Obývacia stena Blues biela

139,00 EUR / ks
Obývacia stena Blues Beton

Obývacia stena Blues Beton

139,00 EUR / ks
Obývacia stena Madryt

Obývacia stena Madryt

484,00 EUR / ks
Obývacia stena Roma

Obývacia stena Roma

349,00 EUR / ks
Obývacia stena Arizona

Obývacia stena Arizona...

299,00 EUR / ks

Nový pohľad na obývacie steny

Dnešné  obývacie steny sú účinné, ľahké a užitočné. Môžu byť moderné, ale rovnako tradičné, to všetko závisí od nášho konceptu. Systémový nábytok je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa starajú o jednotnú výzdobu obývacej izby. Nákupom steny získate zostavu ktorá môže obsahovať: rôzne komody, TV skrinku, vitrínu alebo regál, police a skrine. Ak sa naša obývacia izba má používať nielen ako obývacia izba, ale aj ako miesto na uloženie rôznych predmetov, obývacia stena sa hodí oveľa viac ako samostatné rôzne skrinky a zároveň dobre vyzerá. V našej ponuke nájdete drahšie obývacie steny z masívu, ale aj lacné obývacie steny pre nenáročných. Neprehliadnite akciové ceny. Ponúkame vám pekné a štýlové obývacie steny.

Obývacie steny-online Merkury MarketFunkčnosť systémového nábytku

Najdôležitejšia vec, ktorú je potrebné zvážiť pred rozhodnutím o kúpe obývacej steny je funkčnosť. Stojí za to pýtať sa, koľko úložného priestoru je pre nás potrebná? A dali by sme prednosť dobre vybudovanému modelu so skrytými odkladacími priehradkami alebo obývacou stenou so zasklenou a otvorenou poličkou? Premýšľaním o tejto problematike v štádiu vyhľadávania nás ochráni pred nákupom obývacej steny, ktorá sa ukáže byť príliš malá pre vaše potreby.

Povrchová úprava obývacej steny

Aký povrch a farby budú najviac vyhovovať nášmu interiéru? Má to byť moderný alebo tradičnejší model? To sú len niektoré z otázok, ktoré potrebujeme odpovedať výberom obývacej steny. Rozhodnutie sa môže ukázať jednoduchšie, ak navštívite obchod Merkury Market, kde nájdete širokú škálu modelov dostupných v rôznych farebných možnostiach.

Ak hľadáte nábytok pre malú obývaciu izbu a chcete vizuálne zväčšiť priestor, stojí za výber nábytok biely alebo v odtieňoch bielej. Ľahké sklenené police a zasklenie dodajú ľahkosť.

Stena v drevenej farbe, bez ohľadu na charakter miestnosti, robí interiér útulnejším. Ak chcete izolovať klíma v miestnostiach, môžete si vybrať z masívneho dreva alebo dyhy. Drevo vyzerá dobre v moderných aj klasických úpravách.