FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Šírka (cm)
Hĺbka (cm)
Farba
viac
Výška [cm]
Typ sortimentu
Kolekcia
viac

Postele

1    3  4  5    6
POSTEĽ MIRO 31 DUB CANYON

POSTEĽ MIRO 31 DUB CANYON

109,00 EUR / ks
Posteľ Oliwia 90 drevo jelša

Posteľ Oliwia 90 drevo jelša

99,00 EUR / ks 119,00 EUR / ks
Akcia
Posteľ Oliwia 90 Jelsa nature

Posteľ Oliwia 90 Jelsa nature

95,00 EUR / ks 115,00 EUR / ks
Akcia
Posteľ T 90 dub

Posteľ T 90 dub

89,00 EUR / ks
Posteľ T 90 jelša

Posteľ T 90 jelša

89,00 EUR / ks
Posteľ T 120 jelša

Posteľ T 120 jelša

99,00 EUR / ks
Posteľ  T 120 dub

Posteľ T 120 dub

99,00 EUR / ks
Posteľ  T 140 dub

Posteľ T 140 dub

119,00 EUR / ks
1    3  4  5    6

Postele do spálne

Postele do spálne sú najdôležitejším nábytkom v každej spálni. Trávime v nej asi jednu tretinu nášho života, takže stojí za to sa špeciálne postarať o toto miesto odpočinku. Pamätajte na to, aby bola posteľ pohodlná a príjemná, no a moderný štýl vám umožní dosiahnuť oboje. Ponuka obsahuje jednolôžkové aj dvojlôžkové postele rôznych veľkostí a tvarov a postele s rôznymi typmi prevedenia. Do veľkej spálne sú vhodné veľké a masívne postele s čelom, do malých spálni sú vhodnejšie dizajnovo menej nápadne postele.

Postele - online Merkury Market

V súčasnej dobe nemá posteľ len jednoduchý dizajn, stále častejšie môžeme nájsť postele s mnohými ďalšími funkciami, ako je odkladací priestor v kontajneroch alebo zásukách, alebo postele s liečivými a relaxačnými účinkami. Pri dizajne postele do spálne stojí za pozornosť rôznorodosť farieb a dekorácií postelí, výrobcovia neustále obohacujú ponuku o nové návrhy. Postele pre deti a mládež sú tiež čoraz zaujímavejšie.

Ak chcete, aby dieťa rozvíjalo svoju fantáziu, môžete pre neho vybrať posteľ so zaujímavým vzorom, napríklad obľúbenou postavou rozprávky alebo nejakým predmetom, ktorý je pre neho mimoriadne dôležitý. Pri výbere postele pre dieťa môžete tiež vybrať poschodovú posteľ. Ak máme dve deti, tak takéto riešenie im môže dať veľa zábavy. Tieto postele sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť detí, takže určite stojí za to využiť tento model bez obáv o svoje zdravie.

Podľa porekadla "ako si ustelieš, tak sa vyspíš", stojí za to zvážiť, aké podmienky v spálni budú prospešné pre náš spánok a spánok našich príbuzných. Správna voľba postele do spálne, doplnkov, nábytku a farieb v spálni určite zaručí pokojný a dlhý spánok.

Široký výber zaujímavých modelov postelí nájdete navštívením internetového obchodu Merkury Market alebo navštívte najbližšiu pobočku našej spoločnosti.

Drevené postele

Veľkou výhodou takejto postele je to, že sa dá dokonale prispôsobiť typu nábytku, ktorý máme v spálni. V našej ponuke nájdete postele z drevotriesky, ktoré sú najlacnejšie ale aj z masívneho dreva. Zástancovia prírodných riešení si u nás nájdu borovicové postele, ktoré sú ideálne pre ľudí, ktorí majú radi prírodnú atmosféru v miestnosti.

Jednopostele

Ak hľadáte malú posteľ, u nás nájdete samostatné postele s rôznych druhov materiálov. Takáto posteľ je ideálnym riešením pre miestnosť, ktorá okrem funkcií spánku má aj iné funkcie. Takáto posteľ zaberá malý priestor, takže bude funkčná a praktická.

Dvojpostele

Dvojlôžkové postele sú veľmi výhodné riešenie. Dvojlôžková posteľ môže byť navrhnutá pre dvoch alebo jednu osobu, ktorá chce mať počas spánku viac miesta. Ak je miestnosť veľká, stojí za to vybrať dvojlôžkovú posteľ.

Manželské postele

Manželská posteľ je najvhodnejšou voľbou pre spálňu, keď je komfort spánku dôležitý pre dvoch ľudí. Takéto manželské postele sú zvyčajne veľké a majú veľký výber povrchových úprav. Štýlová manželská posteľ bude unikátnym prvkom vašej spálne.

Posteľ so zásuvkami

Praktickým riešením sú postele so zásuvkami. Vďaka takejto zásuvke môžeme využiť priestor pod posteľou na to, aby ste skryli zbytočné veci alebo doň vložili periny a vankúše.

Posteľné rošty

Výber správneho roštu je dôležitá vec. Typ roštu by sa mal zvoliť podľa typu matraca. Čím silnejší a masívnejší máte matrac, tým musí byť rošt silnejší a pevnejší.