FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Farba
viac
Použitý materiál
Rozteč (mm)
Typ výrobku
Hrúbka (cm)
Šírka (cm)
Hĺbka (cm)

Vybavenie kuchyne

1    3  4  5    6
Batéria drezová Hermes

Batéria drezová Hermes

49,90 EUR / ks
Páková drezová batéria stojanková Lyssa

Páková drezová batéria stojanková Lyssa

25,00 EUR / ks 35,90 EUR / ks
Akcia
Drez Oberon EC 318

Drez Oberon EC 318

79,90 EUR / ks
1    3  4  5    6

Vybavenie kuchyne

V obchode Merkury Market nájdete všetko potrebné na vybavenie kuchyne a vytvorenie pohodlného priestoru na varenie.

Vybavenie kuchyne - online Merkury Market

Kuchynské dosky poskytujú pohodlie pri používaní kuchyne, jeden vrchol nestačí. Pri príprave jedál najčastejšie používame niekoľko pracovných plôch, ktoré určite uľahčujú prácu v kuchyni. Pracovná doska by mala byť vo výške približne 90 cm, aby ste zaistili pohodlné používanie. Jeho šírka je zvyčajne rovnaká ako šírka varnej dosky, ktorá je približne 60 cm. Kuchynské dosky dodávajú kuchyni správny charakter a záleží na tom, ako to bude vyzerať. Kuchynské dosky je vždy veľmi ťažké vybrať. Existuje veľa rôznych druhov dostupných na trhu, aby ste si vybrali to najlepšie, pozrite sa na ich typy.

Kuchynské drezy sú zvyčajne navrhnuté na pravouhlý plán, ale výber modelov je oveľa väčší. V malej budove je rohové umývadlo skvelé. Môžete sa tiež pokúsiť okrúhlym alebo oválnym modelom - kuchyňa získa zaujímavý prvok výzdoby. Kuchynské drezy sú základnou výbavou každej kuchyne. V závislosti od vášho životného štýlu a od toho, či máte alebo nemáte umývačku, záleží na tom, aký drez potrebujete. V predajniach Merkury Market nájdete širokú škálu drezov. Kuchynské drezy majú nielen dobre vyzerať, ale musí byť v prvom rade praktický, ľahko sa udržiavať a musí odolať mechanickým faktorom. Dnes je drez multifunkčné zariadenie - používa sa nielen na umývanie riadu, ale prevzal úlohu pracovnej plochy, cedidla a dokonca môže slúžiť aj ako drvič na odpadky.

Kuchynské batérie sú ďalšími prvkami  na vybavenie kuchyne, na ktoré by sa nemali zabudnúť. Pri výbere kuchynského mixéra dbajte na ergonómiu ako aj na kvalitné materiály - batéria v kuchyni musí byť stabilná, odolná a odolná voči poškriabaniu.

Kuchynské digestory sú vybavenie, bez ktorého je ťažké si predstaviť kuchynskú prácu. Dobre vybraný odsávač odstráni nepríjemné zápachy a paru a varenie bude potešením. Pri výbere by sa mali riadiť funkcie kuchyne a možnosti vetrania miestnosti. Kuchynské digestory a odsávače pár pod skrinku sú pripevnené ku skrinkám a sú neoddeliteľnou súčasťou kuchynského nábytku, sú funkčné a pohodlné vzhľadom na malý priestor, ktorý zaberajú.