FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Typ sortimentu
viac
Dvere
Hrúbka (mm)
Výška [cm]
Šírka (cm)
Farba
viac
Materiál
viac
Stupeň ochrany krytom
Energetická účinnosť
Výkon max [W]
Stmievanie
Zo žiarovkou v balení
Napájanie
Farba svetla
Zavít
Počet zdrojov svetla
Dĺžka (mm)
Priemer
viac

Záhrada

1    3  4  5    62
Plotový panel Lima

Plotový panel Lima

32,99 EUR / ks
Brána Lima

Brána Lima

144,99 EUR / ks
Brána Topaz 3,5m

Brána Topaz 3,5m

139,99 EUR / ks
Bránka Topaz 0,9x1,6 l

Bránka Topaz 0,9x1,6 l

42,99 EUR / ks
Bránka Topaz 0,9x1,6m

Bránka Topaz 0,9x1,6m

42,99 EUR / ks
Hojdacie kreslo LF-6314

Hojdacie kreslo LF-6314

189,00 EUR / ks
Hojdacie kreslo LF-6240-R1

Hojdacie kreslo LF-6240-R1

225,00 EUR / ks
Motorová píla AW-CS7580

Motorová píla AW-CS7580

107,99 EUR / ks
Záhradný set Parma 2+1 701.001.003 TBA modrý

Záhradný set Parma 2+1 701.001.003 TBA modrý

30,00 EUR / ks 59,99 EUR / ks
Akcia
Záhradný set 2+1 orange

Záhradný set 2+1 orange

30,00 EUR / ks 59,99 EUR / ks
Akcia
1    3  4  5    62

Záhrada

Každý z nás sníva o vlastníctve domu alebo bytu. Súčasťou týchto plánov je zvyčajne záhrada alebo terasa. Jarné ráno, vôňa kávy a zelené a farebné kvety okolo. Takže môžete začať deň na vlastnom balkóne, terase alebo záhrade. Obvykle je to konečný efekt mnohých snáh týkajúcich sa plotu a dizajnu nehnuteľnosti, dokončenia terasy alebo balkónového zariadenia.

Pomocou ponuky Merkury Market si budete môcť rýchlo vychutnať pohodlie a krásu svojho zeleného kúta, či už je to veľká záhrada, malý balkón alebo priestranná terasa.

Záhradný nábytokZáhrada - online Merkury Market

V lete sa záhrada alebo terasa stáva rozšírením obývacej izby. Tu trávime väčšinu času s rodinou a priateľmi. Takže sa uistite, že tento priestor je krásny a atraktívny. Nemôžeme si predstaviť terasu bez správneho záhradného nábytku. Môžete si tiež vybrať vhodný, pohodlný balkónový nábytok pre malý balkón.

Existuje mnoho súprav záhradného a balkónového nábytku z rôznych materiálov na trhu. Zaujímavým návrhom je moderný nábytok vyrobený z umelého ratanu. Nadšenci klasiky majú drevený nábytok. Za pozornosť stoja aj záhradné lavice. To je najjednoduchší spôsob, ako získať pohodlné miesto na terase alebo v rohoch záhrady. Pamätali sme si aj na detský nábytok - nielen tradičný nábytok pre deti, ale aj kreatívne hračky pre záhrady, šmýkačky, hojdačky a detské domčeky. Všetko, čo robí ich čas strávený na čerstvom vzduchu.

Veľká záhrada je skvelou príležitosťou. K dispozícii bude priestor pre altánok, veľký bazén alebo hojdačky a trampolíny pre mladších a starších členov domácnosti. Nedostatok miesta nie je prekážkou pri hľadaní spôsobu ochrany pred slnkom. Slnečníky, stany alebo markízy, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, sú pre tento čas ideálne.Záhrada a voľný čas - online Merkury Market

Záhradné grily

Obľúbenou činnosťou všetkých, ktorí majú vlastnú záhradu, je grilovanie. Na trhu je široký sortiment gril: od tradičných až po veľmi moderné, veľké plynové grily.

Odporúčame tiež kartu záhradného osvetlenia. Veľký výber tradičných a solárnych svietidiel pomôže osvetliť priestor okolo domu alebo na balkóne.

Aby ste si mohli plne odpočinúť a relaxovať na záhrade, musíte sa najskôr postarať o to. Vďaka rôznorodosti záhradných strojov a nástrojov dostupných na trhu je to veľmi jednoduché. Za použitia vhodných opatrení na pestovanie rastlín a ochranu, každý môže stať vlastníkom udržiavaná, zelený trávnik, zľavy s kvetinami, zeleninovej záhrade či bujné rastliny v kvetináčoch, ktoré zdobia balkón, terasu alebo vo vnútri domu.

Záhradné zavlažovanie  Záhradná architektúra - online Merkury Market

Rastliny potrebujú vodu na celý život. Z ekologického hľadiska môže byť voda použitá na dažďovú vodu zozbieranú v špeciálnych dažďových nádržiach. Príslušenstvo potrebné na vytvorenie záhradného zavlažovacieho systému, ale aj ako jednoduché a užitočné zariadenia, ako sú kanvice na zalievanie, nájdete na záložke Záhradné zavlažovanie.

To nie sú všetky naše návrhy, ktoré vám umožnia vytvoriť miesto na oddych a regeneráciu, o čom snívate. V sekcii Záhrada nájdete mnoho ďalších článkov, ktoré umožňujú funkčný rozvoj záhrady, terasy a balkónu alebo pomáhajú pri pestovaní rastlín.

 

Prejdite na internetový obchod Merkury Market a spoznajte celú ponuku.