FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
FAREBNÁ ŠKÁLA
V- špára
Hrúbka (mm)
Kolekcia

Vinylové podlahy - LVT

Vinylové podlahy

Ak snívame o trvanlivom, ale lacnom materiáli určenom na podlahy, budú dobrým výberom vinylové podlahy dostupná v obchodoch siete Merkury Market. Jedná sa o poslednú variáciu linolea, ale v lepšej kvalite a vo forme parkiet, oveľa pohodlnejšej ako rolka PVC krytiny.

Vinylové podlahy sa najčastejšie vyrábajú zámkovom systéme - na click, čo je dôvod, prečo sa ľahko montujú. Dokonale sa prispôsobujú obývačke, predsieni alebo detskej izbe. Vinylové podlahy sú lacnejšou alternatívou k drevenej podlahe, pretože sú k dispozícii v mnohých textúrach, farbách a vzorkách. Môžeme preto kúpiť tie, ktoré sa najviac podobajú drevu. Navyše na trhu interiérového dizajnu nájdeme aj podlahy s imitáciou kameňa a keramickej dlažby.

Výhody vinylových podláh

  •  Vinylové podlahy sú vyrábané z málo horľavých materiálov.
  •  Ľahko sa čistí, povrch podlahy je odolný voči nečistotám.
  • Podlaha je protišmyková, takže ju môžete bezpečne využívať.
  •  Sú príjemné na dotyk bosou nohou, pružná konštrukcia podlahy zaručuje teplo a pohodlie.
  • -Zaujímavý dizajn, existuje veľa vzorov, farieb a motívov vinylových podláh na trhu.
  • Vinylové podlahy sú prispôsobené na inštaláciu na podlahové vykurovacie systémy.
  • Majú antistatické vlastnosti, takže na svojom povrchu nezhromažďujú prach.
  •  Vďaka použitiu ďalších vrstiev na báze polyuretánu, vinylové podlahy tlmia zvuky.

Starostlivosť o vinylové panely

Denná starostlivosť o podlahu je jednoduchá a navyše lacná, vyžaduje len pravidelnosť. Vzhľadom na skutočnosť, že vinyl je odolný voči vlhkosti,

môžeme podlahu vyčistiť vodou a jemným čistiacim prostriedkom. Odstránenie nečistôt nespôsobí problém, pretože podlaha je odolné voči zafarbeniu. Avšak pred použitím vlhkej handry alebo mopu by sme mali odstrániť suché nečistoty z jej povrchu. Dbajte nato, že vynilové podlahy vysávame jedine s koncovkou ktorá ma kefu, ktorá jemne odstraňuje prach a nepoškriabe ich povrch.

Akékoľvek škrabance, ktoré boli vytvorené náhodne, môžete eliminovať jojobovým olejom, ktorý vtierame do poškodenej oblasti.

Prirodzený prostriedok na čistenie vinylových podláh je aj jablkový ocot, ktorý pridaním do vody pomôže účinne odstrániť prach a nečistoty a nezanechá žiadne zvyšky na povrchu.