FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Farba
viac
Výška [cm]
Typ sortimentu
Kolekcia

Stoličky

1  2  3  4    
STOLICKA W98 DAG182 BB

STOLICKA W98 DAG182 BB

44,00 EUR / ks
Stolička Iso black C-11 čierna

Stolička Iso black C-11 čierna

17,50 EUR / ks
Novinka
Stolička Kris smotanová

Stolička Kris smotanová

29,00 EUR / ks
Novinka
Stolička Kris fialová

Stolička Kris fialová

29,00 EUR / ks
Novinka
Stolička EOS TLRC79G

Stolička EOS TLRC79G

45,00 EUR / ks
Stolička Mars biela

Stolička Mars biela

40,00 EUR / ks
1  2  3  4    

Stoličky

Pre stoličky  je dôležitý tvar, materiál, z ktorého boli vyrobené a ich štruktúra. Tieto funkcie ovplyvňujú konečný vzhľad a komfort používania v obývačke.

Stoličky - online Merkury Market

Najdôležitejšie pohodlie

Najdôležitejšou vecou, ktorú si musíme pamätať pri nákupe stoličiek, je pohodlie, preto je potrebné venovať pozornosť mäkkosti a hĺbke sedadla a zabezpečiť správnu polohu tela pri sedení. Stojí za to pozrieť detailne na konštrukciu stoličiek. Príliš dlhé sedadlo bráni pohodlnému sedu a zadná časť operadla bude príliš nízka. S nízkym sedadlom vo vzťahu k stolu spôsobia nepríjemné umiestnenie rúk. Správna voľba nám umožní vychutnať si čas strávený pri stole s rodinou a priateľmi.

Funkčné a pohodlné    

Funkčná stolička je taká, ktorá sa môže jednoducho presunúť z obývačky do jedálne alebo. V malých miestnostiach môže byť skvelé riešenie stohovateľné stoličky, to znamená, že sú ľahko skladateľné. Funkčnosť tiež znamená, že sú vyrobené z odolných materiálov. Nepochybne je to veľmi dôležité, ak nás naše kreslá ťažko využívajú.

Niekoľko slov o materiáli

V obchode Merkury Market nájdete medzi inými široký výber drevených stoličiek, čalúnených, kovových a plastových stoličiek.

Pre ľudí, ktorí oceňujú klasiku, budú drevené stoličky ideálnou voľbou. Pri výbere tohto typu stoličiek stojí za to venovať pozornosť profilovaniu operadiel a sedadiel a pridať vankúš, ktorý poskytne komfort a pohodlie.

Čalúnené kreslá sedia takmer akýmkoľvek interiérom vďaka širokému spektru čalúnených materiálov. Stojí za to pamätať, že sa ľahšie zašpinia a vyžadujú viac starostlivosti. Čistenie stoličiek pokrytých kožou alebo ekologickou kožou je jednoduchšie vyčistiť.

Kovové stoličky vzhľadom na rám trubiek sú ľahké, takže sa dajú ľahko presúvať. Navyše väčšina kovových stoličiek je naskladaných a môžete ich dať stranou, ak nie sú momentálne potrebné.

Plastové stoličky sú zvyčajne vyrobené z polykarbonátu alebo polypropylénu. Vďaka týmto materiálom sú silné, ale zároveň ľahké a ľahko sa udržujú čisté. Na rozdiel od obyčajného vzhľadu sú plastové stoličky veľmi pohodlné a vybavenie farebnými vankúšmi oživí vašu obývaciu izbu.

-