FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Hĺbka (cm)
Celková výška (cm)
Tvar
Dĺžka [cm]
Šírka (cm)
Polomer (cm)

Sprchové vaničky

1  2    
1  2    

Sprchové vaničky. Akú sprchovú vaničku vybrať do kúpeľne?     

Sprchové vaničky online Merkury Market

Sprchové vaničky a ich výber je dôležitá úloha, najmä preto, že ponuka sprchových vaničiek je široká. Pri rozhodovaní o kúpe sprchovej vaničky musíme zvážiť, či chceme mať sprchu s plytkou alebo hlbokou sprchovou vaničkou a aký tvar by mal byť. Je tiež dôležité, koľko miesta máme v kúpeľni. Čomu venovať pozornosť pri nákupe?

Tvar vaničky      

V ponuke môžete nájsť vaničky rôznych tvarov:

 

Významný vplyv na výber správnej sprchovej vaničky má množstvo voľného miesta v kúpeľni a zodpovedajúci tvar sprchovej vaničky ku sprchovému kútu. Stojí za zmienku, že výberom sprchovacieho kúta a sprchovej vaničky od jedného výrobcu bude inštalácia sprchovej vaničky oveľa jednoduchšia. Keď sa rozhodnete pre štvrťkruhoú alebo asymetrickú sprchovú vaničku, môžeme ušetriť priestor v kúpeľni, a preto sú vhodné do menších kúpeľní. Štvorcová a obdĺžniková sprchová vanička bude vhodnejšia pre veľkú kúpeľňu, v ktorej máme väčší priestor na realizáciu. Najbežnejšie materiály pre výrobu sprchových vaničiek sú smalt, akrylát a keramika. Kvalita materiálu sprchovej vaničky je jedným z dôležitých faktorov ovplyvňujúcich komfort pri sprchovaní.

Hlboké vaničky

Hlboké sprchové vaničky sú praktickým riešením pre každú kúpeľňu. Hlboké sprchové vaničky sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí si nemôžu dovoliť kúpeľ kvôli obmedzenému priestoru. Keď sa rozhodnete pre hlbokú sprchovú vaničku, môžete ju použiť aj na iné účely pri ktorých by ste použili vaňu. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí oceňujú praktické použitie a štandardné riešenia.

Nízke vaničky

Ak máte k dispozícii modernú kúpeľňu, môžete si vybrať plytkú sprchovú vaničku. S týmto riešením môžete zdôrazniť individuálny štýl kúpeľne a zväčšiť opticky priestor. Plytká vanička je vhodná do malých aj veľkých kúpeľní, bude ideálna pre ľudí, ktorí oceňujú minimalistický a moderný kúpeľňový štýl.

V našej ponuke nájdete vaničky za atraktívne ceny. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou!