FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Šírka (cm)
Výška (cm)
Hĺbka (cm)
Hĺbka sedadla (cm)
Orientácia
Farba
viac
Možnosť spania
Úložný priestor

Rohové sedacie súpravy

1    3  4  5    14
Rohová sedacia súprava Link L Sun 95 + Madryt 125

Rohová sedacia súprava Link L Sun 95 + Madryt 125

429,00 EUR / ks 539,00 EUR / ks
Akcia
Novinka
Rohová sedacia súprava Parys L

Rohová sedacia súprava Parys L

729,00 EUR / ks 819,00 EUR / ks
Akcia
Rohová sedacia súprava  Flavio P Alfa 17+Alfa 19 J.Sz

Rohová sedacia súprava Flavio P Alfa 17+Alfa 19 J.Sz

349,00 EUR / ks 429,00 EUR / ks
Akcia
Rohová sedacia súprava Nelly Maxi L Madryt 120/Inari 96 Bi/Sz

Rohová sedacia súprava Nelly Maxi L Madryt 120/Inari 96...

649,00 EUR / ks 699,00 EUR / ks
Akcia
Rohová sedacia súprava Link P Sun 95 + Madryt 125 prom

Rohová sedacia súprava Link P Sun 95 + Madryt 125 prom

429,00 EUR / ks 539,00 EUR / ks
Akcia
Novinka
Rohová sedacia súprava Parys P-nar1-Elpaso 186

Rohová sedacia súprava Parys P-nar1-Elpaso 186

729,00 EUR / ks 819,00 EUR / ks
Akcia
1    3  4  5    14

Rohové sedacie súpravy sú často najväčším nábytkom v obývacej izbe, preto priťahuje pozornosť návštevníkov. A hoci jeho základnou úlohou je samozrejme umožniť pohodlný odpočinok, má aj dekoratívnu funkciu.  

Rohové sedacie súpravy - online Merkury Market

Rohové sedacie súpravy sú prispôsobené vašim potrebám

Pred zakúpením sedačky musíte určiť, čo potrebujeme. Vďaka tomu budete môcť ľahko určiť typ sedačky, ktorý bude fungovať v o vašej obývačke. Ak chcete funkčnosť, dobrou voľbou bude veľká sedačka s funkciou spánku, s kontajnerom na posteľné prádlo, pohodlnými čelnými doskami a čalúnením, ktoré sa ľahko udržia čisté. Ak sa zaujímate len o dekoratívnu funkciu, môžete investovať do sedačky s dynamickými tvarmi, čalúneného, s jasným a pútavým farebným plánom. Pri výbere stojí za to mať na pamäti veľkosť miestnosti a iného nábytku. Sedačka by nemala byť zahltený, neblokovať komunikačnú cestu alebo ťažko sa pohybovať po obývacej izbe.

Veľkosť rohovej sedačky

Tu je dôležité mať (buď v hlave a alebo na papieri) presný plán a veľkosti danej miestnosti, kam pohovka príde. Uľahčí vám to rozhodovanie, či je lepšie zaobstarať si jednu veľkú, napríklad rohovú sedačku, alebo napríklad dve menšie či rovno celú sedaciu súpravu, slúženie z dvoj alebo trojsedák a dvoch kresiel. Pre vašu lepšiu orientáciu je dobré si to ešte pred tým, než vyrazíte do obchodu s nábytkom vyskúšať doma, pomocou rozložených novín. Poskladajte tlačoviny na podlahu v miestach, kde si pohovku alebo pohovky predstavujete a hneď uvidíte, aký variant bude najlepšie zvoliť.

Aký poťah si vybrať?

Pri nákupe sedačky stojí za zmienku, že ide o investíciu na niekoľko rokov a vybraný kus nábytku nás môže veľmi využiť. Preto čalúnenie musí byť odolné a pohodlné na čistenie povrchu.

Ženilové tkaniny, ktoré sa ľahko udržiavajú v čistote, sú odolné, odolné voči nárazom a nečistotám, sú veľmi populárne a súčasne vyzerajú efektívne. Môžete si tiež vybrať čalúnenie z pravého veluru, ale toto bude menej odolné voči poškodeniu a nečistotám.

Mnoho ľudí si vyberie čalúnenie z originálnej alebo umelej kože, takáto sedačka vyzerá skvelo v obývacej izbe a prináša dúšok luxusu do interiéru. Vyžaduje však osobitnú starostlivosť o poskytnuté prostriedky. Pre ľudí s alergiami je vynikajúcou voľbou nábytok pokrytý mikrovláknami. Je ľahké udržiavať čisté a väčšina peľu a prachu môže byť odstránená vysávačom.

V obchode Merkury Market nájdete veľký výber sedačiek s čalúnením z látky, prírodnej a umelé kože, v mnohých farebných variantoch.