FILTROVÉ VÝROBKY
Filtry
Cenové rozpätie
EUR
EUR
Dĺžka (mm)
Šírka (mm)
Kolekcia

Nástenné panely

Nástenné panely

Nástenné panely - online Merkury Market

Až donedávna bolo slovo nástenné panely spojené s minulým systémom, dnes sa vracia do nových inkarnácií ako efektívne obkladanie stien. Drevené obloženie je veľmi obľúbené, ale aj PVC alebo MDF obklady sú tiež skvelým riešením. Merkury Market ponúka široký výber nástenných obkladov a drevených obložení, pozývame Vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou.

Súčasné nástenné panely je jasnou poctou prírode. Návrhári sa snažia maximalizovať dekoratívne vlastnosti dreva a dodávať ďalšie dekorácie. Na dokončenie obloženia používame oleje, ktoré prehlbujú farbu a štruktúru dreva. Je tiež módne bieliť drevo so škandinávskym vzorom, vďaka ktorému interiér sa stáva jasnejším. Často používané pri interiérovej povrchovej úprave sú dyhované stenové panely, najmä tie, ktoré predstavujú pôvodnú kresbu dreva. Samotný vzor dreva, napr. orech alebo mahagón, je dekorácia. Dnešné obloženie má väčší formát, než kedy bolo, ktoré są môže umiestniť nielen vertikálne, ale aj horizontálne a diagonálne.

Obklady z PVC sú praktickou alternatívou k drevenému obloženiu. Sú vhodné pre všetky vlhké priestory, nedeformujú sa v priebehu času a sú menej nákladné a ľahšie sa montujú. Je ľahké odstrániť nečistoty – potrebujete len mokrú špongiu. Povrch PVC panelov môže mať rôzne vzory z imitácie prírodného dreva, kameňa, kovu, tkanín, ozdôb a plných farieb. Preto ponúka veľmi široké možnosti usporiadania.Obklady stien z MDF sú vyrobené z drevovláknitých dosiek, ktoré sú pokryté dekoratívnou fóliou, ktorá chráni materiál pred vlhkosťou a nečistotami. MDF panely sú dodatočnou tepelnou izoláciou, oddeľujú sa od okolitého hluku a lepšie blokujú zvuky vychádzajúce z miestnosti. Vďaka širokej škále farieb sú stenové panely MDF veľmi všestranné. Môžu zdobiť interiér v modernom i klasickom štýle. Sú vhodné do suchých miestností ako obývacia a detská izba alebo spálňa.

Čo získame pomocou panelov steny?

  • módne prevedenie interiéru
  • ušľachtilú dokončovacú vrstvu
  • originálnu výzdobu steny
  • možnosť akéhokoľvek dizajnu
  • rýchlu montáž

Nástenné panely a obkladové panely  nakúpite i online na eshope Merkury Market. Predávame nástenné panely a obkladové panely, nástenné panely PVC, nástenné panely MDF, nástenné ukončovacie lišty.