Newsletter

 
 

Hlavná stránka

Tipy profesionálov

Koberčeky do našej kúpeľne

12.10.2011

Starostlivo vyberané kúpeľňové koberčeky sú milým doplnkom, určujúcim eleganciu povrchu našej kúpeľne. Vďaka bohatým farebným vzorom a farbám vnesú teplo do každého interiéru. Ich výber môže byť harmóniou farieb a tiež ich kontrastu, čo už závisí na našom osobnom vkuse.
 Kúpeľňa je miestom s vysokou koncentráciou vlhkosti a udržiavajúcej sa vodnej pary. Často sa stáva, že na našej podlahe je rozliata voda, vďaka čomu je podlaha veľmi kĺzka. Bežný koberec uložený na mokrej podlahe môže byť veľmi nebezpečný pre užívateľov kúpeľne, preto pred zakúpením je potrebné veľmi starostlivo vyberať koberec, či je zo spodu náležite zabezpečený  špeciálnou protišmykovou vrstvou čo zabezpečí, že používanie koberčeka je pre nás bezpečné. 
 Pri výbere kúpeľňového koberca musíme myslieť na to, aby bol vhodný do výzdoby kúpeľne a nespôsobil problém s udržiavaním ho v čistote. Kúpeľňa je miestom, ktoré používame veľmi často, čo je spojené s častým znečisťovaním kobercov.
 Aby sme sa po dlhú dobu mohli tešiť z pekných a čistých kobercov, musíme ich pravidelne čistiť. Pred čistením je nutné oboznámiť so symbolmi ošetrovania uvedenými na etikete výrobcu. Väčšinu kobercov je možné prať v automatickej práčke pri 40 st. celzia s použitím jemných pracích prostriedkov. V prípade kobercov typu SHAGGY sa odporúča ručné čistenie.
 Kúpeľňové koberčeky mimo estetickej funkcie spĺňajú tiež ochrannú funkciu. Sú vynikajúcim tepelno-izolačným materiálom, kedy jednoducho odstraňujú pocit chladu a dávajú kúpeľni pocit tepla a pohody.

Vyberte si svoj obchod

Vyberte si svoj obchod

 
Newsletter

Newsletter

 
 
Správy

Naša ponuka

Otváracie hodiny v dňoch 01.05.2017 a 08.05.2017

28.04.2017

Nový reklamný leták - máj

27.04.2017

Nový reklamný leták - apríl

31.03.2017

Špeciálna ponuka on-line

All rights reserved © 2011 Merkury Market